• Studujte v pohodlí domova.
 • Naučte se, co potřebujete.
 • Rozvíjejte sebe i své podnikání.
 • Jak to funguje?

  E-LEARNING - VZDĚLÁVÁNÍ 21.STOLETÍ

  Vyberte si z on-line předmětů jen ty, které chcete a potřebujete.

  Naučte se je podle výukového videa v pohodlí a klidu domova nebo kanceláře.

  Naučené aplikujte do svého podnikání a užijte si růst, více peněz a více času na svůj život.

  Získejte také přístup do všech dalších prostor Virtuální školy podnikatelské samostatnosti, které vám jsou k dispozici ZDARMA.


  Prozkoumejte všechny školní prostory

  Protáhněte své tělo po dlouhém sezení u PC a občerstvěte i mysl. Pomohou vám v tom krátká názorná videa.

  Mnoho rychlých a jednoduchých receptů, abyste nemuseli být při svém studiu o hladu. Jejich příprava je nenáročná na čas a chutnají báječně.

  Krátké meditace nebo hudba vás vyladí na tu správnou byznys vlnu a vy můžete odhodit svůj strach, pocit neúspěchu nebo stres a načerpat novou sílu a chuť jít dál.

  Krátká návodová videa na výrobu drobných předmětů. Můžete tak studium proložit ruční prací a vyrobit si malý dárek pro sebe či své blízké.

  Co se chcete dnes naučit? Vyberte si předměty, které potřebujete a užijte si radost ze zvládnutého učiva. Bez stresu, v pohodlí domova, podle svých možností.

  E-booky zdarma ze všech oblastí života, nejen podnikatelského. Protože nejen práci člověk řeší a nejen prací je člověk živ.

  Pusťte k sobě radost a vitalitu skrz tóny živé a dynamické hudby. Nebo naopak zklidněte svou mysl a dopřejte si pohodové osvěžení.

  Sdružuje odborníky z různých byznys oblastí, kouče a vedoucí. Obraťte se v případě specifických problémů přímo na ty, kteří vědí a rozumí. 

  VSTOUPIT DO ŠKOLY

  Projekt je společnou prací nadšených samostatných podnikatelů. Nejedná se o akreditovaný vzdělávací program ani školu či školní instituci. 


  STANOVY ŠKOLY

  Podnikání je životní volba

  Ať vás k podnikání přimělo cokoliv, je to vaše rozhodnutí a volba. MY JI RESPEKTUJEME A CTÍME

  Jsme v tom spolu

  Samostatný podnikatel sice většinu času podniká sám, ale to neznamená, že na to má i být sám. Podpoříme vás a pomůžeme vám. POJĎME VPŘED SPOLEČNĚ

  Cílem je praxe

  Máme zkušenosti a ty předáváme. Ne teorii nebo poučky. Nejde nám o to, abyste přijali další balík informací, ale abyste se skutečně zlepšovali, uspěli a vydělávali peníze. VÍME JAK NA TO

  Mluvíme vaším jazykem

  Učíme tak, abyste tomu rozuměli a měli z toho užitek. V našich výukových předmětech se neztratíte ani nezamotáte ve složitostech nebo vysoké odbornosti. JEDNODUŠE, JASNĚ A SROZUMITELNĚ

  V souladu s 21.stoletím

  On-line učebny, výukové materiály ke stažení, video výuka, textové návody, on-line podpora vyučujícího - to vše je moderní virtuální zázemí pro vaše studium a růst. E-LEARNING - VZDĚLÁVÁNÍ 21.STOLETÍ

  Víme, že začít podnikat nebo obstarat si své podnikání sám, je mnohdy náročné.  Že jako podnikatel musíte řešit tolik věcí z tolika oblastí. A my jsme se rozhodli je dát pod jednu střechu a naučit vás přesně co, to víme, že potřebujete, řešíte nebo se vám může hodit. A ještě víc! Máme pro vás i lekce plné tipů, triků, postupů a poznatků, které vám otevřou cesty k větší prosperitě, novým možnostem a podpoří vaše podnikání a úspěch až nevídaným způsobem. 

  Zveme vás k radosti a důvěře - v sebe samé, že to zvládnete, že to své podnikání prostě dáte a nebudete na něj sami. K radosti z toho, že jste se naučili a poznali něco nového, co vás v tom vašem byznyse posune dál. Seznamte se s příběhem Školy aneb Jak to všechno začalo....

  Jsme nadšení! Věříme, že zjednodušíme život mnoha začínajícím a samostatným podnikatelům, kteří se perou s tolika věcmi a tématy a ztrácí čas a síly nad tím, jak je vyřešit nebo se je naučit.

  V naší škole se naučíte mnoho věcí. Víme, co vás trápí, s čím se na své podnikatelské cestě určitě potkáte a budete muset řešit, máme zkušenosti z té své vlastní podnikatelské jízdy. Jsme z mnoha oborů a máme co dát. Naše poznatky a zkušenosti nemáme zadarmo. Naopak! Mnohdy je za nimi nelehký osud nebo cesta stylu pokus-omyl, která nás stála nejen čas, ale i peníze, síly, někdy dokonce chuť to všechno vzdát. Přečtěte si o nás - vašich lektorech - seznamte se s našimi příběhy a životními cestami a osudy...