ON-LINE KURZY

 • 1
  CÍLENÍ NA PRAXI

  To je naprostý ZÁKLAD našich on-line kurzů. Jde nám o to, abyste rostli a posouvali své podnikání dál. Vynecháváme chytré řeči, neužitečné informace i nepodstatnou teorii. Místo toho učíme to, co se vám bude hodit, využijete to a přinese vám to užitek.

 • 2
  PRACOVNÍ A NÁVODOVÉ LISTY

  Jsou nástroji, díky kterým budete umět přesně a jasně zavést naučené do praxe. Táhnou vás k tomu, abyste nevstřebali jen informace, ale zavedli je KONKRÉTNĚ do toho svého podnikání.

 • 3
  DOMÁCÍ ÚKOLY

  Zajišťují, že neskončíte jen u získání informací a naučené nezůstane jen v teoretické rovině. "Přinutí" vás nabyté vědomosti také UDĚLAT.

 • 4
  VÝBĚR PREFEROVANÉHO ZPŮSOBU UČENÍ SE

  Většina on-line kurzů je zpracovaných do videí - video výuky. Každé video je zároveň zpracováno do textového výkladu. Můžete si tak zvolit pro vás příjemnější ZPŮSOB učení. Zkrátka myslíme na všechny - na ty, kteří se rádi učí pomocí videa, i na "nevideáky", kteří lépe vstřebávají učivo pomocí textu. Některé kurzy najdete také v MP3 nahrávce pro poslech v autě, MHD, při vaření apod.

 • 5
  PODPORA

  Každý z lektorů je PŘIPRAVEN vás podpořit a pomoct vám. Můžete ho kontaktovat přímo z prostředí on-line kurzu, diskutovat s ním pomocí komentářů, nebo si kdykoliv vyžádat pomoc a radu, pokud by vám nebylo něco jasné.