• Vzdělávejte se z pohodlí domova.
  • Naučte se, co potřebujete.
  • Rozvíjejte sebe i své podnikání.

Najděte si výukový předmět (on-line kurz) podle své situace a potřeby. 

VYKROČIL JSEM, CHCI SE ROZJET, VYDĚLAT VÍC

Jsem podnikatel začátečník

HLEDÁM NĚCO SPECIÁLNÍHO

Jasná témata, specializace pro každého

Jak to funguje?

Vyberte si z on-line předmětů jen ty, které chcete a potřebujete.

Naučte se je podle výukového videa nebo textu v pohodlí a klidu domova nebo kanceláře.

Naučené aplikujte do svého podnikání a užijte si růst, více peněz a více času na svůj život.


.

Virtuální škola podnikatelské samostatnosti je prostor, který reaguje na potřebu cíleného vzdělávání samostatných podnikatelů. Primárním záměrem je vytvořit moderní platformu, která bude apelovat na vzdělávání a růst podnikatelů a bude jim pomáhat, aby podnikali nejen za účelem vytváření zisku, ale také v souladu s jejich hodnotami, vizí a posláním.

Jsme přesvědčeni o tom, že podnikat v souladu s 21.stoletím znamená podnikat s využitím všech dostupných moderních technologií, být pokrokový a zároveň sdílet vyšší hodnoty, které budou mít vliv na ty, kterým je skrze naše podnikání předáme. 

Pomůžeme vám objevit a zformulovat vaše osobní poslání a zásady vašeho podnikání. Ukážeme vám, jak začít podnikat. Nastartujeme váš růst a výdělky tam, kde to zatím nefunguje. Pozvedneme vás na vyšší level tam, kde to už frčí. A to vše pomocí moderních technologií 21.století jako jsou on-line učebny, výukové materiály ke stažení, video výuka, textové návody nebo on-line podpora lektora. 

HODNOTY ŠKOLY

Prozkoumejte všechny školní prostory

Protáhněte své tělo po dlouhém sezení u PC a občerstvěte i mysl. Pomohou vám v tom krátká názorná videa.

Mnoho rychlých a jednoduchých receptů, abyste nemuseli být při svém studiu o hladu. Jejich příprava je nenáročná na čas a chutnají báječně.

Krátké meditace nebo hudba vás vyladí na tu správnou byznys vlnu a vy můžete odhodit svůj strach, pocit neúspěchu nebo stres a načerpat novou sílu a chuť jít dál.

Krátká návodová videa na výrobu drobných předmětů. Můžete tak studium proložit ruční prací a vyrobit si malý dárek pro sebe či své blízké.

Co se chcete dnes naučit? Vyberte si předměty, které potřebujete a užijte si radost ze zvládnutého učiva. Bez stresu, v pohodlí domova, podle svých možností.

E-booky zdarma ze všech oblastí života, nejen podnikatelského. Protože nejen práci člověk řeší a nejen prací je člověk živ.

Pusťte k sobě radost a vitalitu skrz tóny živé a dynamické hudby. Nebo naopak zklidněte svou mysl a dopřejte si pohodové osvěžení.

Sdružuje odborníky z různých byznys oblastí, kouče a vedoucí. Obraťte se v případě specifických problémů přímo na ty, kteří vědí a rozumí. 

.


Lektorský tým je pečlivě sestavován a je zárukou kvality celé výuky

Projekt je společnou prací nadšených samostatných podnikatelů. Nejedná se o akreditovaný vzdělávací program ani školu či školní instituci.