VÝUKOVÉ PŘEDMĚTY

Srdce naší školy je právě zde. Soustřeďuje vědění, návody, postupy a rady do přehledných celků - předmětů. Každý předmět se věnuje jednomu konkrétnímu tématu, zpracovává ho a dává výstup v podobě zvládnutého "učiva". Jednoduše řečeno: to, co se v předmětu naučíte, je srozumitelné, pochopitelné a jasně aplikovatelné do vašeho byznysu, práce a života. Necílíme na teorii, ale na praxi, která vám zjednoduší život. 

Srdcem celého projektu je totiž myšlenka, že cestou není vzdát nebo obejít to, co neumím a zdá se mi těžké, ale dostat pomocnou ruku a návod tak, že to zvládnu, projdu tím, vyřeším to, co potřebuji a posunu své podnikání dál.

Uchopte tedy nabízenou pomocnou ruku, naučte se to, co zatím nezvládáte a zažijte adrenalin z toho, že jste to dokázali!

Každý předmět se prodává zvlášť. Můžete si tak koupit přesně jen to, co potřebujete nebo chcete. 

5 ZÁSAD VÝUKOVÝCH PŘEDMĚTŮ

aneb co můžete očekávat

 • 1
  CÍLENÍ NA PRAXI

  To je naprostý ZÁKLAD našich výukových předmětů. Jde nám o to, abyste rostli a posouvali své podnikání dál. Vynecháváme chytré řeči, neužitečné informace i nepodstatnou teorii. Místo toho učíme to, co se vám bude hodit, využijete to a přinese vám to užitek.

 • 3
  DOMÁCÍ ÚKOLY

  Zajišťují, že neskončíte jen u získání informací a naučené nezůstane jen v teoretické rovině. "Přinutí" vás nabyté vědomosti také UDĚLAT.

 • 5
  PODPORA

  Každý z lektorů je PŘIPRAVEN vás podpořit a pomoct vám. Můžete ho kontaktovat přímo z výukového předmětu, diskutovat s ním pomocí komentářů, nebo si kdykoliv vyžádat pomoc a radu, pokud by vám nebylo něco jasné.

 • 2
  PRACOVNÍ A NÁVODOVÉ LISTY

  Jsou nástroji, díky kterým budete umět přesně a jasně zavést naučené do praxe. Táhnou vás k tomu, abyste nevstřebali jen informace, ale zavedli je KONKRÉTNĚ do toho svého podnikání.

 • 4
  VÝBĚR PREFEROVANÉHO ZPŮSOBU VÝUKY

  Většina předmětů je zpracovaných do videí - video výuky. Každé video je zároveň zpracováno do textového výkladu. Můžete si tak zvolit pro vás příjemnější ZPŮSOB učení. Zkrátka myslíme na všechny - na ty, kteří se rádi učí pomocí videa, i na "nevideáky", kteří lépe vstřebávají učivo pomocí textu. Některé předměty najdete také v MP3 nahrávce pro poslech v autě, MHD, při vaření apod.

Najděte si výukový předmět (on-line kurz) podle své situace a potřeby. 

CHCI ZMĚNU, CHCI ZAČÍT PODNIKAT

Jsem zaměstnanec, jsem na RD nebo jsem důchodce - podnikání jako přivýdělek

VYKROČIL JSEM, CHCI SE ROZJET, VYDĚLAT VÍC

Jsem podnikatel začátečník

HLEDÁM NĚCO SPECIÁLNÍHO

Jasná témata, specializace pro každého