OTEVŘENÁ SPOLUPRÁCE

Unikátnost celé školy je v mnoha oblastech. A jednou z nich je také možnost spolupráce. S oblibou tento projekt nazývám open school. Není to instituce, zkostnatělá organizace ani uzavřená mozkovna. Je to svobodná a otevřená škola, která vytváří půdu pro spolupráci na mnoha úrovních. Zapojit se může téměř každý. Ten, kdo má co dát ze svého umu, poznání a vědění, i ten, který touží přijmout, vzít a vstřebat. 

Už při startu a položení základního stavebního kamene celé školy se přidalo ke spolupráci přes 80 samostatných podnikatelů. Každý podle toho, jak vhodně zapadal do celého konceptu, nebo podle úrovně svého poznání a schopnosti ho druhým předat - naučit. 

Celá tahle škola stojí na vzájemné spolupráci. A tak pokud se vám projekt líbí, máte co nabídnout, chtěli byste se přidat a být tou aktivní tvořící silou a součástí, rádi vás přivítáme mezi sebou. 

Spolupráce ve všech těchto prostorách spočívá na vzájemné výměně. Vy dodáte své dílo zdarma, my jej umístíme do volně přístupných prostor školy a povedeme na vás unikátní odkaz a promo, čímž získáte návštěvníky na své stránky a přísun nových zájemců o vaše služby. 


V případě spolupráce nás prosím kontaktujte pomocí tohoto formuláře, v poli Nabídka spolupráce prosím popište, co nabízíte a pokud je to možné, i odkazy na vaše stránky popř. díla. Děkujeme. 

VYBERTE SI MOŽNOST SPOLUPRÁCE

Pokud máte e-book nebo jiný elektronický produkt ZDARMA, nabídněte nám jej a umístíme ho do naší školní knihovny. Téma není nijak definováno nebo omezeno, i podnikatel je jen člověk 🙂 a může řešit prakticky jakoukoliv životní nebo profesní oblast. Shromáždění publikací na jednom místě mu ulehčí hledání a nasměruje ho. U každého e-booku popř. audio nahrávky vedeme odkaz na stažení na vaše stránky (e-book tedy není u nás, nedáváte ho nám) a uvádíme autora a krátký popis obsahu.

Přijímáme videa ZDARMA (max. 5 minut) na procvičení či protažení. V ideálním případě spojená s klasickými "neduhy" podnikání, tedy dlouhé sezení, únava rukou, ztuhlá šíje apod., ale není podmínkou.  U každého videa umístěného v naší Tělocvičně vedeme odkaz na vaše další videa (pokud je máte, většinou kanál Youtube) nebo na vaše stránky (požadavek na vedení odkazu uvádějte rovnou v e-mailu, kde nám budete zasílat odkaz na svá videa) a uvádíme autora.

Přijímáme návodová videa ZDARMA, tedy zpracovaný postup, podle kterého se divák naučí něco konkrétního vyrobit. Co to má být, není nijak omezeno nebo stanoveno. U každého videa umístěného v naší Výtvarně vedeme odkaz na vaše další videa (pokud je máte, většinou kanál Youtube) nebo na vaše stránky (požadavek na vedení odkazu uvádějte rovnou v e-mailu, kde nám budete zasílat odkaz na svá videa) a uvádíme autora.

Zde umístíme ZDARMA vaši meditaci nebo uvolňovací nahrávku. Může se jednat o meditaci s konkrétním zaměřením (hojnost, proti strach apod) nebo "jen" zklidňující a uvolňovací. Přijímáme také tipy na pomalou relaxační hudbu či videa. U každého dodaného videa nebo nahrávky vedeme odkaz na vaše stránky a uvádíme autora. Pokud je meditační nahrávka součástí vašeho byznysu a dáváte ji svým klientům zdarma ke stažení za e-mail, pak není nahrávka umístěna u nás, ale vedeme odkaz na vaše stránky ke stažení dané nahrávky. 

Přijímáme recepty na polévky, saláty, hlavní jídla, nápoje, mňamky a pomazánky. Podmínkou přijetí receptu je jeho nenáročnost na přípravu a dostupnost surovin. Potřebujeme vedle samotného receptu dodat také min. 1 fotografii hotového pokrmu, ideálně 3-4 z celé přípravy. Z každého dodaného receptu umístěného v knihovně vedeme link na vaše stránky (je potřeba nám je s receptem také napsat - pokud je máte) a uvádíme autora. Recepty s fotografiemi můžete posílat přímo na e-mail napis@veronikamasinova.cz

Jste odborník nebo nabízíte služby v nějaké konkrétní oblasti, kterou podnikatelé řeší a mohou řešit? Můžete jim ulehčit a pomoci s řešením nějakého konkrétního specifického nebo odborného problému? Pak nám určitě napište a rádi vás přidáme do našeho odborného poradního týmu. Vkládáme vaši fotografii, uvádíme jméno, krátké představení vás a vaší činnosti a odkaz na vaše stránky. Podmínkou je mít na vašich stránkách viditelný kontakt, nejlépe záložku v menu.

Máte své oblíbené skladby nebo hudební videa? Pošlete nám na ně odkazy. Vložíme je do školní hudebny a dostanou se tak do domácností a kanceláří mnoha podnikatelů, kde udělají radost. 

Nabízíme možnost spolupráce také lektorům. Mozkový trust není nikdy uzavřený, nikdy není doba, kdybychom řekli, že už nepřijímáme. Stále vítáme ty, kteří jsou ochotni a schopni předat jasným a srozumitelným způsobem druhým to, co se naučili a umějí. Nebojte se nám tedy nabídnout své vědění a přidat se k nám. Máme smělé plány na růst, proto ani výše a rozsah znalostní spolupráce není omezen. Rádi otevřeme váš předmět. 

V případě zájmu o přidání se k lektorskému týmu a o otevření vašeho předmětu prosím vyplňte tento formulář (nepoužívejte formulář v horní části této stránky). Obratem vám na zadaný e-mail přijdou veškeré informace a podmínky spolupráce. Prostudujte si je a teprve poté mi prosím NAPIŠTE, ZDA O SPOLUPRÁCI MÁTE ZÁJEM A JDETE DO TOHO. Pokud mi nenapíšete, nebudu vás kontaktovat. V opačném případě se s vámi spojím a dohodneme se na dalším postupu.