LEKTOŘI, KTEŘÍ VÁS UČÍ

LUCIE KRAUSOVÁ

Lucie ví, že účetní data a povinnosti dají nejednomu podnikateli pěkně zabrat. Sama si prošla tím, že se nedá spolehnout na informace na internetu ani od úředníků, ale jedině ze zákonů. Umí v nich číst a informace, které podává jsou správné, přehledné a srozumitelné. Působila jako ekonomka Divadla Na zábradlí nebo v  Coworkingovém centru Mumraj.  Je podnikatel, zaměstnavatel i zaměstnanec, takže účetní a daňovou problematiku zná ze všech stran. S její pomocí se v žádné účetní smyčce nezamotáte. Více se o Lucii dočtete na jejím webu

Lektorka předmětu:  HLAVNÍ NEBO VEDLEJŠÍ 
Lektorka předmětu:
DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE 


MARTINA ŠEDLBAUER

Martina se výborně orientuje v řízení lidí a týmů. Sama v tom má bohaté zkušenosti z vysokých manažerských pozic. Umí podnítit jedince k vlastní iniciativě a kreativitě a uvolnit v něm potenciál pro vlastní nápady.  Skrze to dovede i celý tým k jednotnému a efektivnímu výsledku. Více se o Martině dočtete na jejím webu.

Lektorka předmětu: OBCHODNÁ AKADEMÍA 
Lektorka předmětu:
ČASOVÝ MANAGMENT  
Lektorka předmětu:
10 TAJOMSTIEV AKO SA STAŤ DOBRÝM ŠÉFOM 
Lektorka předmětu:
MANAŽERSKÁ KOMUNIKÁCIA

Martina je Slovenka, bude vás vyučovat ve slovenštině.


MICHAL A JAROMÍRA BEDNÁŘOVI

Michal je zapálený do IT technologií a v tomto duu zajišťuje veškeré technické záležitosti okolo jejich on-line podnikání. Jaroslava je učitelkou 1.stupně ZŠ a prosazuje ve vzdělávání dětí nikoliv dril a nudu, ale chytré procvičování a zábavu. Usnadňuje rodičům život s jejich školáky přinášením rad, tipů a vytvářením jednoduchých a efektivních her pro domácí učení a procvičování. Byla několikrát v pořadu ČT Sama doma a přispívá na různé weby svými články.  Více se dočtete o Jáře na jejím webu.


MICHALA MĚŘÍNSKÁ

Michala umí odhalovat Krásu. Ví, že bezchybný styling - s ohledem na váš typ postavy a osobní styl - je zárukou úspěchu u vašich klientů a obchodních partnerů.  Ví, jak důležitá je vaše osobní prezentace na vašich webových stránkách a dokáže vám s ní pomoct. Pomůže vám objevit vaši krásu a sebe-vědomí.  Více se o Michale dočtete na jejím webu.

Lektorka předmětu: SKVĚLÝ PRVNÍ DOJEM NA OBCHODNÍ SCHŮZCE 
Lektorka předmětu:
VÁŠ VZHLED A FOTOGRAFIE NA VAŠEM WEBU


MICHAELA PISOŇOVÁ

Michaela je certifikovaná koučka stylu. Pomáhá nejen podnikatelům vytvořit autentický vzhled v souladu s jejich ambicemi a tak, aby na první pohled prezentovali své osobní i firemní hodnoty. Pomáhá jim budovat jejich osobní vzhled v souladu s jejich hodnotami, ideály a plány do budoucna. Více se o Michale dočtete na jejím webu.

Michaela je Slovenka, bude vás vyučovat ve slovenštině.


MILOSLAVA RICHTROVÁ

Miloslava se specializuje na prožitkovou angličtinu. Začala vyučováním vlastních dcer bez dostupných učebnic, pomůcek a internetu. Vymyslela si způsob, jak učit přirozeně, hravě a lehce. Angličtinou se živí už víc jak 15 let a v současné době pořádá
on-line kurzy, víkendové kurzy i prázdninové kurzy prožitkové angličtiny pro děti i dospělé. Více se o Míle dočtete na jejím webu.

Lektorka předmětu: OBCHODNÍ KORESPONDENCE V ANGLIČTINĚ


MIRIAM ŠTOLFOVÁ

Miriam pomáhá uvolnit v lidech vědomou kreativitu. Je majitelka 2 prosperujících e-shopů. Dokáže v lidech uvolnit potenciál a inspirovat je k tomu, aby si sTVOŘili každý den života podle vlastních představ a přání. Více se o Miriam dočtete na jejím webu

Lektorka předmětu: JAK  ROZBĚHNOUT A PROVOZOVAT E-SHOP S DROBNÝM ZBOŽÍM 
Lektorka předmětu:
JAK PRODÁVAT HAND MADE (RUČNĚ VYRÁBĚNÉ) VĚCI V OFF I ONLINE SVĚTĚ

Miriam je Slovenka, bude vás vyučovat ve slovenštině.


MONIKA BAKEŠOVÁ

Monika je právnička a váš průvodce světem práva lidsky, srozumitelně a pokojně. Má dar nalézt nejjednodušší řešení i těch nejsložitějších problémů. Provozuje vlastní advokátní praxi, věnuje se také publikační činnosti (odborné články ve Zdravotnických novinách, Medical Tribune, Časopise českých lékárníků), přednáškové činnosti (zejména semináře pro lékaře, lékárníky, farmaceutické asistentky). Více se o Monice dočtete na jejím webu.

Lektorka předmětu: ŽIVNOST NEBO S.R.O.?


PETRA VYMĚTALOVÁ

Petra se již 10 let věnuje online soutěžím. Ví, jak tento levný a efektivní nástroj využít pro rozvoj online podnikání, od plnění databáze kontaktů přes budování značky až po rozšiřování fanouškovské základny. Je autorkou a majitelkou webu VaseDeti.cz, který si sama naprogramovala, uvedla do života a již víc jak 10 let ji živí. Více se o Petře dočtete na jejím webu.

Lektorka předmětu: ONLINE PROPAGACE ZA HUBIČKU


RŮŽENA NEKUDOVÁ

Růžena se zaměřuje na osobní jedinečnost. Pomáhá najít druhým sám sebe a vymanit se z vlivů společnosti, výchovy a předsudků. Ukazuje, jak se zbavit strachu být sám sebou a jaké výsledky to může mít, když člověk žije tak, jak chce on a ne tak, jak mu diktují druzí. Žije a podniká v Anglii. Více se o Růženě dočtete na jejím webu.

Lektorka předmětu: ZALOŽENÍ ÚČTU U GOOGLE A VYTVOŘENÍ WEBINÁŘE 
Lektorka předmětu: 
ÚPRAVY VIDEA V YOUTUBE EDITORU


TOMÁŠ GŘEŠEK

Tomáš  je lektor, konzultant a kouč. Baví ho inspirovat lidí a firmy k trvalému rozvoji. Je absolvent mnoha vzdělávacích kurzů z oblasti manažerských dovedností, strategie, psychokineziologie, osobního rozvoje nebo leadrshipu. Je autorem řady úspěšných projektů  a také  se účastní mezinárodních projektů podporovaných ze strukturálních fondů EU. Rád se věnuje poradenské a lektorské činnosti. Více se o Tomášovi dočtete na jeho webu.

Lektor předmětu: MYŠLENKOVÉ MAPY


VLADIMÍR JANSKÝ

Vladimír se specializuje na technologie, vývoj, marketing a grafický design. Je zakladatel (spolu s Růženou Nekudovou) revoluční reklamní platformy Maplace, rozumí technice, počítačům a ví, jak je využít pro byznys a progres podnikání. Více se o Vladimírovi dočtete na jeho webu


VERONIKA MAŠÍNOVÁ

Veronika miluje zjednodušovat život podnikatelům. Věří, že když se užitečné, potřebné a důležité informace dají do přehledného systému, pak je podnikání jednodušší, radostnější a úspěšnější. Více se o Veronice dočtete na jejím webu.

Lektorka předmětu: JAK REGISTROVAT DOMÉNU A INSTALOVAT WORDPRESS  
Lektorka předmětu: ZÁKLADY CAMTASIE