Pro kontakt s námi můžete využít přímo tento formulář a nebo níže naleznete kontakty na jednotlivé lektory a můžete se s nimi spojit přímo.


Zakladatelka a ředitelka školy:
Veronika Mašínová

Lektorka předmětu: JAK REGISTROVAT DOMÉNU A INSTALOVAT WORDPRESS 
Spolu-lektorka předmětu: ZÁKLADY CAMTASIA STUDIO

e-mail: napis@veronikamasinova.cz

Veronika Mašínová
Londýnská 108
46001  Liberec
IČ: 76391957
DIČ: 7461282565

Andrea Grigerová

Lektorka předmětu: JAK MÍT DOKONALÝ PŘEHLED VE SVÝCH TABULKÁCH

Lektorka předmětu: VYTVÁŘEJTE PREZENTACE, KTERÉ VYRAZÍ DECH

andrea@grigerova.cz

Andrej Kéry

Lektorka předmětu: ZALOŽENIE REKLAMNÉHO ÚČTU GOOGLE ADWORDS A SPUSTENIE PRVEJ KAMPANE

andrej@arter.sk

Daniela Viplerová

Lektorka předmětu: 2 ZPŮSOBY, JAK OBJEVIT SVÉ POSLÁNÍ A POSTAVIT NA NĚM SVÉ PODNIKÁNÍ

daniela@business-evolution.cz

Eliška a Andrzej Macurovi
 

Lektoři předmětu:  JAK MÍT VÍCE PENĚZ PŘI STEJNÉ VÝŠI PŘÍJMŮ? 
Lektoři předmětu: JAK A KDE SVÉ PENÍZE ZHODNOTIT? 
Lektoři předmětu: JAK SPRÁVNĚ POJISTIT SEBE A SVŮJ MAJETEK?

eliska@financesusmevem.cz

andrzej@financesusmevem.cz

Erika Čákorová
 

Lektorka předmětu:  JAK VYTVOŘIT E-BOOK VE WORDU KROK ZA KROKEM

erika@erikacakorova.cz

Hana Kučová

Lektorka předmětu: UŽITEČNÉ NÁVYKY PRO PODNIKATELE JAKO PREVENCE SYNDROMU VYHOŘENÍ

hanka@stastnirodice.cz

Iva Kolářová

Lektorka předmětu: INSPIRUJÍCÍ A PODPORUJÍCÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ

Lektorka předmětu: BARVY PRO VÁŠ WEB

feng-shui@ivakolarova.cz

Ivana Cikánková

Lektorka předmětu: ZÁKLADY PODNIKÁNÍ V REALITÁCH 
Lektorka předmětu: INVESTIČNÍ NEMOVITOSTI A JAK NA NĚ 
Lektorka předmětu: ŽENA, OBCHOD, KARIÉRA

ivana@ivanacikankova.cz

Ivana Sáčková

Lektorka předmětu: PSYCHOLOGIE EFEKTIVNÍHO PRODEJE
Lektorka předmětu: POSTOJ VÍTĚZE

info@ivanasackova.cz

Lada Věntusová

Lektorka předmětu: FLER V KOSTCE 

lada.laduse@seznam.cz

Lenka Kubáčová

Lektorka předmětu: Začít podnikat je změna – jak úspěšně zvládnout 4 fáze změny

kubacova@aulk-vzdelavani.cz

Lenka Mikšátková

Lektorka předmětu:  ZAČÍNÁME S FINANČNÍ ANALÝZOU 
Lektorka předmětu:  DASHBOARDY - LIDSKÉ REPORTY V EXCELU

lenka@lenkamiksatkova.cz

Lenka Neubauerová

Lektorka předmětu: ZÁKLADY ANGLIČTINY PRO PODNIKATELE

jazyky@lenkaneubauerova.cz

Lucie Krausová

Lektorka předmětu:  HLAVNÍ NEBO VEDLEJŠÍ
Lektorka předmětu: DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE 

lucie@luciekrausova.cz

Martina Šedlbauer

Lektorka předmětu: OBCHODNÁ AKADÉMIA

Lektorka předmětu: ČASOVÝ MANAGMENT

onlygroupsro@gmail.com

Michal a Jaromíra Bednářovi

Lektoři předmětu: E-MAIL MARKETINGOVÝ NÁSTROJ SENDINBLUE OD A DO Z

sendinblue@centrum.cz

Michala Měřínská

Lektorka předmětu: SKVĚLÝ PRVNÍ DOJEM NA OBCHODNÍ SCHŮZCE 

Lektorka předmětu: VÁŠ VZHLED A FOTOGRAFIE NA VAŠEM WEBU

cestovani@michalaatomas.cz

Michaela Pisoňová

Lektorka předmětu: AKO SI VYBUDOVAŤ IMIDŽ, KTORÝ VÁS PODPORÍ, NIE POTOPÍ

mishastyle@pimi.sk

Miloslava Richtrová

Lektorka předmětu: OBCHODNÍ KORESPONDENCE V ANGLIČTINĚ

info@aj-mila.cz

Miriam Štolfová

Lektorka předmětu: JAK  ROZBĚHNOUT A PROVOZOVAT E-SHOP S DROBNÝM ZBOŽÍM

Lektorka předmětu: JAK PRODÁVAT HAND MADE (RUČNĚ VYRÁBĚNÉ) VĚCI V OFF I ONLINE SVĚTĚ

miriam@stolfova.sk

Monika Bakešová

Lektorka předmětu: ŽIVNOST NEBO S.R.O.?

ak@bakesova.cz

Petra Vymětalová

Lektorka předmětu: ONLINE PROPAGACE ZA HUBIČKU

 

petra@petravymetalova.cz

Růžena Nekudová

Lektorka předmětu: ZALOŽENÍ ÚČTU U GOOGLE A VYTVOŘENÍ WEBINÁŘE

Lektorka předmětu: ÚPRAVY VIDEA V YOUTUBE EDITORU

rose.gitazy@gmail.com

Vladimír Janský

Lektor předmětu: ZVÝŠENÍ PRODEJE S GOOGLE  ANALYTICS 

Lektor předmětu: GRAFICKÝ DESIGN PRO BYZNYS - JAK NA TO S PHOTOSHOPEM

vadio.gitazy@gmail.com